תיבות דואר מעוצבות

 
מתגוררים בבית פרטי ורוצים שהוא יהיה מיוחד?
רוצים שהבניין שלכם לא ייראה כמו כל אחד?
תיבות מעוצבות הן הפתרון עבורכם, לעיצוב מיוחד של מקום מגורכם!


אם בעבר תיבות הדואר היו משמשות אותנו הרבה יותר, כיום, בעידן הגלובאלי, שימושן פחת. אולם, אין ספק כי כל אחד מאיתנו מוסיף לקבל מכתבים באופן שוטף ועדיין יש לתיבות הללו שימוש.


בעבר היו אלה תיבות סטנדרטיות לגמרי, העשויות מפח כסוף בלבד, והן אלה שהותקנו בכניסות למבנים. עם התפתחות הטכנולוגיה וההיכרות עם אפשרויות ייצור חדשות, החלו לייצר, בין היתר, תיבות מעוצבות. אלה היו תיבות שנצבעו בצבעים אחרים ואשר היו נוחות יותר לתפעול, ועד היום ניתן לראותן בכניסות רבות לבתים ולמבנים.


 

תיבות דואר מעוצבות בעיצוב יחיד ומיוחד

 

היום אפשרויות הייצור הן כמעט בלתי מוגבלות, ובכניסות למבנים רבים מוצבות תיבות דקורטיביות של ממש. זה מתחיל בתיבות השקועות בקיר, ממשיך באלו הצבועות בצבעים מגוונים, עובר באחרות המעוצבות בדומה לתיבות הנוסטלגיות ומסתיים... בעצם זה לא מסתיים, משום שגם בתחום זה השמיים הם הגבול.

מסגריית נחום מספקת עבורכם מוצרי הצללה לכל מטרה, במטרה להפוך את חייכם להרבה יותר טובים ונוחים.
כל שעליכם לעשות הוא להרים אלינו טלפון ואנו נדאג להתאים לכם את הפתרון המתאים ביותר לצורכיכם.
 
 

פתרונות הצללה שחוסכים זמן וכסף!

 
מוצרי הצללה טובים ויעילים לא רק לחניה, אלא גם למטרות רבות נוספות. ניקח לדוגמה את מתלה הכביסה שלכם. אין ספק שקל ופשוט לנצל את חום השמש לצורך ייבוש הכביסה, אבל אם לא מטילים עליה צל, הרי שצבעם של הבגדים דוהה במהרה. בעיה זו גורמת לכם לבזבז כסף וזמן רב על קניית בגדים חדשים. לא חבל? ניתן להתקין מעל מתלה הכביסה אמצעי הצללה טובים ויעילים, שיוכלו לסייע לכם לשמור את הזמן ואת הכסף שלכם למה שאתם זקוקים באמת.

 

מסגריית נחום לשירותכם

 
אם אתם מעוניינים בתיבת דואר מיוחדת, כזאת שאין לאף אחד אחר, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במסגריה ונשמח לייצר עבורכם את תיבת החלומות שלכם.
 
 
 
גדר בבניין
 
 
 
 
אם אתם רוצים משהו מיוחד ולא בטוחים בדיוק מה, הצוות המקצועי שלנו יציג בפניכם אפשרויות מגוונות של תיבות דואר מעוצבות, ואתם תבחרו את העיצוב המתאים לכם.

אין ספק, שלאחר שתתקינו תיבת דואר מעוצבת בפתח הבית או הבניין שלכם, המכתבים שלכם יגיעו רק לתיבה שלכם ולא לזו של השכנים...חייגו עכשיו 1-800-53-60-60 ונשמח לייצר בעבורכם
תיבות דקורטיביות מהחומרים האיכותיים ביותר ובמלוא האחריות!