שערים חשמליים לחניה

 
שוב חזרתם הביתה מהעבודה וגיליתם שאין מקום חניה פנוי ליד ביתכם?שוב חזרתם מבילוי לילי ונאלצתם לבזבז דקות ארוכות בנהיגה מסיב לשכונה רק כדי למצוא מקום חניה? נמאס לכם שאורחים ואנשים זרים תופסים לכם את מקומות החניה הסמוכים לביתכם?

 

אתם זקוקים לשערים חשמליים לחניה!

 
מסגריית נחום מתמחה בביצוע כל עבודות המסגרות, לרבות ייצור והתקנת שערים אלקטרוניים, כבר למעלה מ- 40 שנה. הניסיון והידע המקצועי שצברה מאפשר לה להעניק לכל לקוח את המוצרים האיכותיים ביותר, ואת השירות המקצועי ביותר.
 
אצלנו תוכלו לקבל:
ייעוץ מקצועי לבחירת סוג השער המתאים ביותר לצורכיכם, לתקציבכם, לתנאי המקום ולטעמכם האישי.
שערים חשמליים המיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך יישום שיטות עבודה וטכנולוגיות מתקדמות, להבטחת עמידות השערים בפני תקלות, פגעי מזג האוויר, ניסיונות פריצה וחדירה של גורמים זרים ועוד.
שירות מאנשי צוות מקצועיים ומיומנים, המקפידים על רמת גימור גבוהה בכל עבודה שהם מבצעים.

התקשרו עוד היום לטלפון 1-800-536-060, ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר.
 
 
שער חשמלי לחניה
 
 
 
שער לחנייה
 
 
 
 

יש מי שישמור על הרכב שלכם

 
ללא חניון מסודר, הסגור בשער חשמלי, אתם נאלצים בוודאי להתמודד עם לא מעט בעיות ודאגות.
פרט לזמן הרב שאתם מבזבזים על חיפוש מקום חניה, בחיפושים אלו אתם מבזבזים גם כסף רב על דלק שמתבזבז, ובוודאי גם על תשלום דמי חניה בחניונים עירוניים, ולעתים על דוחות חניה.

בהיעדר חניון הצמוד לביתכם ושמור רק לכם באמצעות שער חשמלי, אתם בוודאי גם טרודים בדאגות אינסופיות לשלום הרכב שלכם.
כי כשהרכב חונה ברחוב, לצדי המדרכה, הוא חשוף לפגיעות של רכבים חולפים, למעשי ונדליזם (ניפוץ שמשות, שריטות, ריסוס כתובות גרפיטי ועוד) וכמובן גם לגניבות ולפריצות.

לכן, שער אלקטרוני לחניה מעניק לכם קודם כל שקט נפשי: ביטחון ורוגע הנובעים מן הידיעה כי בכל רגע נתון יש לכם מקום חניה שמור ומאובטח, בו רכבכם יהיה מוגן הרבה יותר מפני כל הסכנות האפשריות ובנוסף, גם תיהנו מחיסכון משמעותי בזמן, בכסף ובדלק.

רוצים להבטיח את השקט הנפשי שלכם? מעוניינים להתקין שער חשמלי בסמוך לביתכם? צרו עמנו קשר עוד היום.