סורגים למפתחים גדולים

 
 
סורגים למפתחים גדולים עוצרים את הסכנה לפני שהיא מגיעה!

מחפשים סורגים למפתחים גדולים? מעוניינים במוצר בטוח, אך כזה שלא יפריע לתפקוד היומיומי וגם לא יפגע במראה החיצוני של הבית או העסק? מסגריית נחום מייצרת שלל סורגים למפתחים גדולים, שיעזרו לכם להגן הן על הבית והן על העסק.


מה אנחנו מציעים?


  • ניסיון של שנים רבות
  • איכות חומרים גבוהה במיוחד
  • סורגים למפתחים גדולים ברמת גימור מעולה
  • התאמה מצוינת של המוצרים לצורכי הלקוח
  • מוצרים אמינים, שמחזיקים מעמד שנים רבות

לפרטים נוספים חייגו אלינו 53-60-60 – 1800
 
 
 
סורגים למפתחים גדולים
 
 
 
 

איך ניתן להגן על מפתחים גדולים?


מפתחים גדולים מהווים אתגר לא פשוט בהיבט ההגנה מפני פריצות – בין אם מדובר בעסק ובין אם מדובר בבית מגורים. מפתחים אלו משמשים על פי רוב לצורך כניסה ויציאה מהמבנה, ואלו הם ויטרינות למרפסות ולגינות או חלונות ראווה של חנויות. בשל התפקיד הפונקציונלי של המפתחים הללו, אי אפשר לסגור אותם בסורגים רגילים, ויש צורך לחפש פתרונות יצירתיים יותר.

סורגים נפתחים – פתרון יצירתי לבעיה מורכבת


הפתרון הטוב ביותר למפתחים גדולים הוא סורג נפתח. הסורג הזה יכול להיפתח במגוון צורות: בצורה צירית (כמו דלת), הוא יכול להתקפל כמו גרמושקה או לנוע על מסילה ממש כמו החלון עצמו. הבחירה באופי הפתיחה נקבעת בהתאם לגודל המפתח, נוחות השימוש, תקציב וכמובן הטעם של הלקוח. כשהסורג נסגר, הוא ננעל על מנעול והלכה למעשה מתפקד בדיוק כמו סורג חלון רגיל.

מסגריית נחום מייצרת סורגים למפתחים גדולים מזה עשרות שנים, ודואגת לענות על כל הציפיות של לקוחותיה. המוצרים מחזיקים מעמד שנים רבות, והם שומרים על המראה המעוצב והיפה שלהם. אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים.