מיגון סורגים – הגנה מלאה מכל הבחינות

 
הרבה אנשים תוהים איך למגן את הבית שלהם בצורה הטובה ביותר. הם דואגים, כמובן, בעיקרלחדירת גורמים לא מורשים מבחוץ, אולם גם לביטחון הכללי של בני הבית, ובעיקר – שלהילדים. מסגריית נחום ממליצה בחום על יופי של פתרון מיגון: סורגים. מעוניינים להכיר את כל היתרונות של אמצעי מיגון זה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! כל התשובות ממתינות לכם במאמר הבא:

למה דווקא מיגון סורגים?


כי הוא עונה על שני הפרמטרים החשובים ביותר בהקשר של בטיחות בבית:

  • הגנה מפני פריצות – הצבת פסי הפלדה העבים על אדן החלון ובפתחי היציאה מקשה על פורצים את הכניסה לבית. אפשר בהחלט להגיד, שהרבה מאוד פורצים יעדיפו לנסות לנטרל מערכת אזעקה מאשר לנסר סורגים...
  • הגנה מפני נפילות – לצערנו הרב, אנחנו שומעים הרבה על ילדים שטיפסו על חלון שלא היה ממוגן ונפצעו קשה ואף קיפחו את חייהם עקב נפילה החוצה. מיגון מתאים, שאינו מאפשר לגוף הילד לחצות את הקו של אדן החלון, מגן עליהם מפני נפילות ויכול למנוע מקרים קשים שכאלה.

יתרון נוסף של הסורגים הינו תרומה נוספת למראה החלל. יש היום סורגים מעוצבים יפהפיים, שלא רק שאינם מפריעים לעיצוב הכללי, אלא אפילו מוסיפים לו נופך מיוחד.
 
 
מסגריית נחום לשירותכם

מסגריית נחום מציעה לכם מגוון אפשרויות רחב של מיגון סורגים, כולל אפשרות לייצור אישי עלפי הזמנה. הנכם מוזמנים להתרשם מהמבחר, להתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים שלנו ולבחור את הפתרון המתאים ביותר לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.


לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי
חייגו עכשיו 60 - 60 - 53 - 1800


לשירותכם,
צוות מסגריית נחום.
 
 
 
סורגים מעוצבים - מיגון ודקורציה כאחד