סורגים לילדים - להגנה מירבית על ילדכם!

 
הילדים שלנו הם הדבר היקר ביותר ללבנו בעולם. מרגע היוולדם אנו נעשה הכל על מנת להגן ולשמור עליהם מפני כל רע. זה אומר לבדוק את טמפרטורת המים לפני הכנסתם לאמבטיה, לדאוג להכין את הבית מבחינה בטיחותית לפעוטות לפני הלידה, וגם להתקין סורגים לטף על פתחי החלונות.
 

סורגים לילדים מצילים חיים!

 
הם גדלים כל כך מהר. נדמה כי יום אחד הם שוכבים בלול, עוד לא מסוגלים אפילו להתהפך בכוחות עצמם לצד שני, ובמשנהו הם כבר לומדים ללכת ומגיעים לכל מקום בבית לפני שהרגשתם.
על כן חשוב להיות מוכנים לכך מבעוד מועד: ילדים הם סקרנים, שובבים ולא מודעים לסכנות שסביבם. אינכם יכולים להשגיח על מעשיו של הילד 24 שעות ביממה. על כן, הדרך היחידה למנוע מבעדו לטפס אל חלון החדר או להתכופף אל מעבר לחלון באופן מסוכן כדי להציץ במתרחש בחוץ, היא להתקין סורגים על פתחי החלונות בבית.


סורגים לטף הינם הדרך הטובה ביותר למנוע נפילות מהחלון ואסונות מיותרים.


בשיחת חינם אחת למסגריית נחום תוכלו להזמין סורגים לילדים באיכות מצטיינת לכל החלונות בבית, וכך להבטיח את שלומם של ילדיכם מפני סכנה זו. התקשרו אלינו: 536060 – 800 – 1
 

סורגים לטף מזמינים במסגריית נחום

 
 

מסגריית נחום בתל אביב מתמחה כבר מעל ל-40 שנה בייצור ובהתקנה של סורגים איכותיים מכל הסוגים, המעניקים לכם ביטחון מלא בבית ובדירה. זקוקים לסורגים לילדים לחלונות הדירה, או לאבטחת מעלה המדרגות מפני גישתם של ילדים?

אנו נשמח לייעץ ולהציע לכם פתרונות מובחרים, מקצועיים ומעוצבים להעלאת רמת הבטיחות בבית. ניתן להזמין אצלנו מגוון סורגי חלון מעוצבים, לשילוב של בטיחות עם מראה מסוגנן יותר.

מנעו אסון – הזמינו סורגים עבור החלון!

 
 
 
סורגים לילדים ולטף