סורגים לחלונות

 

בית בטוח עם סורגים לחלונות

 
סורגים לחלונות יכולים לייצר קונוטציה שלילית אצל אנשים רבים. אנחנו לעתים מסתכלים על סורגים לחלונות בבתים רבים וחושבים לעצמנו שאותם בתים נראים ממש כמו כלא. הכול תלוי בסוג הסורגים שמתקינים ובדרך שמתקינים אותם ותתפלאו לשמוע שלסורגים שי תפקיד משמעותי ביותר ועם עיצוב נכון הם יכולים להיות מתאימים ביותר לכל הבתים. סורגים כאלו יכולים להגן בדירות גבוהות מפני נפילה של ילדים קטנים וכך תהיו תמיד שקטים שהילדים שלכם בטוחים לחלוטין. גם בבתים פרטיים, בתי קרקע, סורגים יכולים להגן עליכם מפני פורצים שינסו להתגנב מהדלת או מהחלון.

 

כיצד נבטח את הבית בסורגים לחלונות?

 
  • אם אתם רוצים ביטחון מושלם לבית שלכם כנגד פורצים וכנגד בעיות שיכולות להיווצר מהחלונות עצמם חשוב מאוד לבחור סורגים מתאימים ולהתקין אותם נכון. סורגים שיותקנו בצורה לא איכותית ולא מקצועית לא ישמשו למטרה שאליה רציתם להתקין אותם ובסופו של דבר הם יוכלו להתפרק די בקלות. כדי להתקין סורגים בצורה טובה ראשית יש לבחור בסורגים מתאימים. ישנם סורגים חלשים מאוד שניתן לעקם די בקלות או בשימוש באביזרים קלים מאוד וכך ניתן להיכנס דרכם או לתלוש אותם מהמקום.
  • מלבד הסורגים האיכותיים שתצטרכו לבחור חשוב גם להתקין אותם בצורה נכונה. אם אתם רוצים לבטח את הבית בצורה מושלמת חשוב למקם את החיבור של הסורגים בתוך הבית ולא מחוצה לו. אם החיבור יהיה נגיש לצד החיצוני הפורצים שיכולים להגיע לחלון ביתכם יוכלו לפרק את החיבורים בעזרת מכשיר מינימלי ואז לתלוש את הסורגים די בקלות מהמקום. חשוב שההתקנה תיעשה למשקופים בצורה איכותית וחזקה.

 

אילו סורגים לחלונות קיימים בשוק?

 
בשוק הסורגים קיימים הרבה סורגים לחלונות ולכם נשאר רק לבחור מה שמתאים לכם. מבחינת סוגי הסורגים תוכלו לבחור בין סורגים שמשלימים את הקיר באופן חלק שהם בעצם סורגים שטוחים או סורגים שיש להם בליטה לחלון. סורגים כאלו נועדו לקומות גבוהות כך שוכלו להביט למטה דרך החלון אך עדיין תקבלו הגנה מפני נפילה של ילדים קטנים שעלולים להתעסק באזורים אלו. למי שרוצה עיצוב מקסימלי יש סורגים שקופים מחומרים חזקים ביותר שלא יפגעו בעיצוב בשום צורה ויספקו הגנה חזקה ועמידה מאוד.

 

מסגריית נחום – מומחים בסורגים מעוצבים

 
כשמדברים על סגנון לסורגים לחלונות כל עיצוב יכול לקבל סורגים מתאימים. יש סורגים מעוצבים מאוד שמגיעים עם עיטורים שונים שיכולים להיות יוקרתיים מאוד. כיום נפוץ מאוד לרכוש סורגים עם עיטורים בכל מיני צורות כאשר גם הצבע מכריע מאוד בשאלה עד כמה הסורגים יתאימו לבית שלכם ולחזית שלו. יש סורגים עבים יותר לצד סורגים צרים מאוד, יש סורגים מרובעים לצד סורגים ספירליים או סורגים עגולים כאשר גם החומרים שלהם יכולים להיות הם הבדלים קלים בתרכובות וככה גם תהיה העמידות שלהם.