סורגים לבטיחות ילדים

 

רוצים לשפר את הרגשת הבטיחות של המשפחה? חוששים בכל פעם שהילדים מתקרבים אל החלון? הגיע הזמן לשדרג את הבית עם סורגים לבטיחות ילדים: חייגו אלינו ואחד מנציגי מסגריית נחום ישמח למצוא את הפתרון האופטימאלי עבורכם!

אחת הדאגות הנפוצות ביותר בקרב הורים קשורה לבטיחות של הילדים בתוך בית. למרות שנדמה כי מדובר במקום מוגן ואינטימי, לפעמים הסכנות הגדולות נמצאות מתחת לאף. על מנת לשמור על היקר לנו ביותר יש צורך בניצול האמצעים העומדים לרשותנו.

 
 
 
בעזרת סורגים ניתן לשפר את הבטיחות של הילדים באופן מיידי. לסורגים יש יתרונות רבים עליהם ישמחו לספר לכם נציגינו הנאמנים:
  • אסתטיקה מרשימה כלפי חוץ.
  • עיצוב הרמוני עם אלמנטים אחרים כגון מוצרי פרזול, שערים גדרות וכדומה.
  • עמידות לאורך שנים רבות.
  • שדרוג ערך הנכס.
  • אבטחה מוגברת מפני פורצים וגנבים.
  • התאמה לבתים צמודי קרקע, בניינים, משרדים ועוד.

 
 
 
סורג לבטיחות הילדים
 
 
 
 

איך מקימים סורגים לבטיחות ילדים מבלי לפגוע בעיצוב הכללי?

מומלץ לקחת מידות מדויקות טרם התקנה של סורגים. מצד אחד, הסורגים לא צריכים לבלוט באופן מיוחד ולפגוע בחזית הבית. מצד שני, על הסורגים להיות קרובים ורחבים מספיק על מנת למנוע מילדים את הגישה המסוכנת.


לא צריך לחכות עד שיקרה אסון על מנת לצייד את הבית עם סורגים. יש לעשות זאת מוקדם ככל האפשר ועדיף בליווי אנשי מקצוע מיומנים. המומחים שלנו ישמחו לספר לכם על פתרונות רבים כגון שערים, מעקות, גדרות, דלתות, גלריות, סככות וכמובן סורגים. בואו לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר ותוכלו לישון בשקט בלילה.


לא רוצים לוותר על החלון, אבל פוחדים מהתנהלות לא בטוחה של הילדים? חייגו עכשיו למספר 1-800-53-60-60 ואחד מנציגי מסגריית נחום יעמוד לרשותכם!