מעקות מעוצבים לבית

 
זקוקים למעקות לבית? רוצים ליהנות משמירה על הבטיחות מבלי להתפשר על מראה מעוצב ונעים לעין? פנו אל נציגי מסגריית נחום והכירו את המעקות המעוצבים שיעניקו לכל זאת ועוד!

מסגריית נחום נוסדה לפני למעלה מארבעה עשורים, ומאז רכשה לעצמה ניסיון חסר תחרות וצברה מוניטין של מצוינות בביצוע אינספור פרויקטים בכל רחבי הארץ. מעקות הפנים שלנו מותקנים בבתים רבים ואנו מוצאים גאווה רבה בידיעה כי מוצרינו מסייעים בשמירה על בטיחותם של לקוחותינו, וכן מספקים להם הנאה אסתטית.
 
 
 

מסגריית נחום – יודעים מה חשוב בעיצוב

 

מעקות מעוצבים לבית מגלמים שילוב בין דרישות הבטיחות לבין הדרישות העיצוביות של החלל. על מנת שהמעקות יוכלו לספק את שני ההיבטים של תפקידם, חשוב להתאים אותם לחלל בו הם יותקנו, לטעמם של בני הבית ולאופי ההתנהלות בו.

 

ברמת העקרון, את סוג המעקה ואת אופי הגימור שלנו נתאים לפי כל השיקולים שהוזכרו, כאשר מטבע הדברים מעקות פנים יאופיינו בסגנון יותר מעודן מזה המקובל במעקות חוץ. כמו כן, היותם מותקנים בתוך חלל הבית מאפשרים לשנות מעט את הדגש משום שאינם צריכים להתמודד עם פגעי מזג האוויר, לכלוך ותנאים בהם יש להתחשב מחוץ לבית.

 

מנגד, במעקות מעוצבים לבית נשים דגש רב על שיקולים אחרים אשר קשורים לבטיחות בבית. לכן, למשל, נקפיד כי העיצובים יהיו עם גימורים עגולים ונעימים למגע, נימנע מפינות ובליטות אשר עלולות להיתפס בבגדים או לגרום לפציעה במקרה של החלקה, נקפיד על מרווחים שלא יאפשרו לילדים ולבעלי חיים לעבור דרכם או להיתקע בהם וכיו"ב.

 
 
 
מעקה מעוצב למדרגות פנים
 
 
 
 

בין סוגי מעקות מעוצבים לבית


  • מעקות ברזל לבית
  • מעקות עץ לבית
  • מעקה אלומיניום לבית

באתר, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מוצרים אותם ייצרנו עבור לקוחות שונים. בין אם ראיתם משהו שאהבתם ובין אם תרצו משהו חדש לחלוטין, הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, להקשיב, לייעץ ולסייע לכם בבחירת מעקה מעוצב לבית שישרת אתכם ויסב לכם הנאה במשך שנים רבות.

בנוסף למעקות לבית, נשמח לספק לכם מענה כולל בתחום המסגרות לרבות מעקות חוץ, סורגים, גדרות, שערים, פתרונות הצללה ועוד!

לקבלת ייעוץ חינם, לתיאום פגישה או להצעת מחיר מפתה, חייגו: 1-800-53-60-60