מעקות למדרגות חוץ

 

מעוניינים לשפר את החזית של הבית? יש לכם מדרגות בחצר אבל אין מעקה בטיחותי? צרו קשר עם נציגי מסגריית נחום ונספר לכם על הדור הבא של המעקות!

אנחנו במסגריית נחום אוהבים לעבוד על פי הדרישות של הלקוח. לנו יש את הניסיון הדרוש על מנת לספק שירות סביב מוצרי מסגריה ברמה הגבוהה ביותר. אנו יודעים כיצד לייצר סורגים מפלדה, קבועים ומתקפלים, להציב דלתות ורפפות הזזה או למקם שערים במגוון עיצובים. מעבר לכך, אנו נותנים מענה מיידית לדרישות מגוונות ומקפידים על יחסי אנוש אדיבים.

 
 
אחת ההצלחות הגדולות ביותר שלנו היא בייצור של מעקות למדרגות חוץ. בניגוד למדרגות בתוך הבית בהן הדגש המרכזי הוא על האסתטיקה, מעקות לבחוץ חייבות להיות עמידות בפני מזג האוויר. בנוסף, עליהן להיות בטוחות ולאפשר גם לילדים או מבוגרים להשתמש במדרגות.


איתנו תוכלו לבחור בין עשרות סוגים של מעקות:


  • מעקות ברזל עמידות.
  • מעקות עץ מרשימות.
  • מעקות אלומיניום במחיר משתלם.

מעקות למדרגות חוץ - פתרון הנדסי מושלם


אנחנו יודעים כיצד לייצר מעקה אשר יספק למדרגות מראה זוהר. עם המעקות שלנו תוכלו להפוך את החצר לחלק בלתי נפרד מהבית, לחבר בין המרפסת לבין הגג או למצוא פתרונות הנדסיים אחרים. כל גרם מדרגות מקבל אצלנו התייחסות ספציפית ומקצועית. כבר ברגע הראשון נגיע אל הבית או העסק שלכם, נקח מידות ונמליץ על פתרונות מתאימים.


המעקות מאפשרים ללקוחות ליהנות מהמדרגות לאורך זמן רב. המעקות מתאימים לכל השימושים המקובלים בעיצוב פנים וחוץ, מתכתבים עם עקרונות מודרניים ומשתלבים בתקציב בצורה אידיאלית. אחד מנציגנו ישמח להמליץ לכם על סוג המעקות הדרוש לכם ולספק הצעת מחיר משתלמת.


נמאס לכם מהמראה המיושן של המדרגות בחוץ? חייגו אלינו ונדאג למעקה בשבילכם!
 
 
 
מעקה לבחוץ