מעקות למדרגות בבית

 
 
באיזה סגנון מעוצב הבית שלכם? קלאסי? מודרני? מעוניינים להעניק לבית שלכם מראה יוקרתי, קליל ורענן?

עם המעקות למדרגות בבית של מסגריית נחום, ניתן להשיג כל מראה הדרוש לכם!

אנו מייצרים מעקות העונות לכל הדרישות שלכם:
  • מוצרים בטיחותיים, העומדים בתקנים מחמירים
  • מעקות בעיצוב ייחודי ומרשים, המתאים לעיצוב הכללי של הבית
  • שילוב אפקטיבי בין חומרים שונים, כגון מתכת, זכוכית, עץ ועוד
  • עמידה קפדנית בלוחות הזמנים
 
 
 
מעקות לפנים הבית
 
 
 
 
לעיצוב ייחודי של מעקות בטיחותיים ואיכותיים חייגו למספר 53-60-60 – 1800
 

עיצוב של מעקות למדרגות בבית


מעקות למדרגות בתוך הבית ממוקמים לרוב באזור הבולט ביותר של הבית, ותופסים מקום רב. מסיבה זו, עיצוב המוצרים הללו משפיע בצורה מכרעת על המראה הכללי של הבית. בעת עיצוב מעקות, יש להתייחס למגמת העיצוב המרכזית (קלאסית, מודרנית, כפרית ועוד) כמו גם לצבעים השולטים בבית.

מסגריית נחום משתמשת במגוון חומרים לייצור מוצריה, כאשר החומר המומלץ ביותר לייצור מעקות למדרגות בבית הוא הברזל. קל לעבוד עם חומר זה, ולהגיע למגוון עיצובים מרשימים, ובנוסף הוא עמיד במיוחד לאורך זמן וחזק ביותר. במידת הצורך, ניתן לשלב בין מוצרים שונים, ואפילו עץ או זכוכית.

הבטיחות במקום הראשון


מסגריית נחום הוקמה לפני למעלה מ- 40 שנה, ובמשך כל השנים הללו היא מייצרת מוצרים העומדים בתו תקן של מכון התקנים. אנו שמים את הבטיחות של המוצרים שלנו במקום החשוב ביותר, ולכן מקפידים לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ומבצעים עבודה ברמה גבוהה. מעבר לזאת, ההתקנה מתבצעת על ידי העובדים המקצועיים והמנוסים שלנו, וכך אנו יכולים להיות בטוחים שסיפקנו ללקוח את המוצר הטוב ביותר.

מוצרי האיכות של מסגריית נחום מחזיקים מעמד שנים ארוכות, ואינם מצריכים תחזוקה מיוחדת. כל ההזמנות מתבצעות בדיוק רב ותוך עמידה קפדנית בלוחות הזמנים שנקבעו מול הלקוח.

אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהמוצרים המעוצבים, האיכותיים והבטיחותיים שלנו.