גדרות לבית פרטי – בטיחות ויופי במוצר אחד

 
 
אם אתם רוצים להיות בטוחים כאשר אתם נמצאים בביתכם-מבצרכם, אתם צריכים גדר שתגן עליכם.
להזמנת גדר לבית פרטי בעיצוב מותאם לטעמכם האישי פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

כל הסיבות להתקנת גדרות לבית פרטי

 
 
  • בטיחות – הסיבה העיקרית לבקשת השירות. רוב הלקוחות שמתעניינים בשירות זה מתגוררים בבתים פרטיים, בצמודי קרקע או בדירות גן, והם מעוניינים להקטין את סיכויי ה"פלישה" של גורמים לא רצויים לשטח הפרטי שלהם.
  • פרטיות – גדר מקנה לא רק ביטחון אישי, אלא גם את הפרטיות שכולנו מחפשים. אחרי הכול, אף אחד לא מעוניין שיסתכלו עליו כשהוא יושב בגינה ורוצה קצת שקט מהמרוץ המטורף של החיים...
  • יופי – אמנם, בעבר הגדרות הללו הוקמו בעיקר בגלל שתי הסיבות שהוזכרו מעלה, אולם היום הן מהוות גם תוספת עיצובית נהדרת, שמוסיפה נופך ייחודי לכל גינה ולכל בית.
 
 
 
גדרות לבית
 
 
 
 

הרבה סוגים - בחירה אחת

 
ישנם סוגים שונים של גדרות לבית פרטי, הנבדלים זה מזה בעיקר בחומר שממנו עשויה הגדר.

  • עץ – מתאימה למי שמעוניין בעיצוב חמים ונעים של הגינה, כזה שמכונה "עיצוב עם נגיעה כפרית".
  • ברזל – גדר מסיבית יותר, אשר הדגש בה הוא, כמובן, שמירה על ביטחונכם (בעיקר עם מעצבים אותה עם קצוות מחודדים הפונים מעלה). למרות זאת, ניתן לתכנן אותה בצורה כזאת שתשתלב היטב בנוף הכללי של המקום, ואפילו תוסיף לו נופך ייחודי משלה.
  • אבן – מתאימה ביותר למי שמעוניין לשמור על הפרטיות במרחבי גינתו, ומוסיפה את הייחודיות שלה בזכות המראה המיוחד שיכול להיות רק לה.
  • אלומיניום – יכול להיות שהיא תהיה פחות יפה מהשאר, אולם אין ספק שהיא תשרוד לאורך זמן. אם מזמינים אותה ממסגר מקצועי – אפשר לעצב גם אותה בעיצובים מרהיבים ובלתי נשכחים.

מסגריית נחום לשירותכם


מסגריית נחום מתמחה בייצור גדרות לבית פרטי, תוך התאמה מלאה של הגדר לצורכי הלקוחות ולטעמם האישי.

אם גם אתם מחפשים את הפתרון הנכון לביתכם שלכם, צרו עמנו קשר בטל' 60 - 60 - 53 - 1800 או דרך האתר ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם.